Слухати

У мережі обрали найкращі епічні ролики про ЗСУ — відео

24 липня 2016 - 13:19
Переміг відеоролик «Повсталий степ», його автору подякував у соцмережі навіть Президент України Петро Порошенко
У мережі обрали найкращі епічні ролики про ЗСУ — відео / Новини на Громадському радіо

Конкурс «Допоможи ВСУ піратським роликом» проводив портал «Петр и Мазепа». 

Президент Петро Порошенко навіть привітав переможця конкурсу і назвав відеоролики «важливим внеском у протидію інформаційній війні Росії проти України». 

Перше місце, як багато і припускали, зайняв відмінний ролик Тараса зі Львова під назвою «Повсталий степ». Чіпляє за серце вірш Максима Степового, пробирає до глибини душі голос Андрія Середи, динамічний відеоряд, відмінно підібраний музичний супровід. З моменту появи відео відразу стало фаворитом.

На другому місці — ролик учасника Вінні під назвою Army. Це відео було фаворитом до появи «Повсталого степу». Молитва українського націоналіста все так само актуальна, як і майже століття тому. Дивно поетичним вийшов конкурс.
 

Третє місце — ролик учасника Грека під назвою «Війна». Незважаючи на назву, це відео про людей. Воно дуже близько тим, хто бачив «передок» не тільки в моніторі.

Так як призовий фонд вдалося донабрати, то у нас є і четверте місце. Відзначають спільну роботу AZMT Production та Military Division — 19 тисяч переглядів на YouTube, і це без єдиного репосту від топ-блогерів. Справжнє професійне відео.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+