Слухати

В окупованому Криму вдвічі скоротили кількість місць для мирних зібрань

25 липня 2016 - 10:42
В 2014 році кримська «влада» визначила 717 місць, де кримчани могли отримати дозвіл на проведення мирних зібрань. Тепер, в липні 2016 року, таких місць стало набагато менше — 366
В окупованому Криму вдвічі скоротили кількість місць для мирних зібрань / Новини на Громадському радіо

Так званий Радмін Криму прийняв постанову від 04.07.2016 р №315 «Про внесення змін до постанови Ради міністрів Республіки Крим від 12.11.2014 р №452», відповідно до якого кількість спеціально відведених місць для проведення публічних заходів (зборів, мітингів , походів, демонстрацій, пікетувань) в Криму скорочено в два рази, повідомляє Кримська правозахисна група.

При цьому причина такого скорочення в документі не вказана.

Значно менше залишили припустимих місць для мирних зібрань в Євпаторії, Судаку, Ялті. У два рази скоротили місця для проведення мирних зібрань в Джанкої, Красноперекопську, Радянському, Сакському, Бахчисарайському, Ленінському і Нижньогірському районах.

У Красноперекопському, Красногвардійському, Чорноморському і Джанкойському районах скоротили такі місця в три рази, а в Керчі — в 5 разів. При цьому в Керчі тепер не можна проводити мирні масові акції біля будівлі міської влади.

«Таким чином, в Криму влади необґрунтовано обмежують право на свободу зібрань, яке закріплене в статті 20 Загальної декларації прав людини, статті 21 Міжнародного пакту про громадянські і політичні права, статті 11 Європейської конвенції про захист прав людини і основних свобод», — зазначають в Кримській правозахисній групі.

 

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+