Слухати

Російські політики-емігранти бачать слід ФСБ у вбивстві Павла Шеремета

26 липня 2016 - 17:34
Російські політики в еміграції побачили слід спецслужб Росії у вбивстві журналіста Павла Шеремета
Російські політики-емігранти бачать слід ФСБ у вбивстві Павла  Шеремета / Новини на Громадському радіо

Російська політикиня в еміграції, організаторка «Маршів незгодних», «Маршів мільйонів» в Росії Ольга Курносова вважає, що вбивство журналіста Павла Шеремета — це справа рук професіоналів російських спецслужб. На її думку, одним з мотивів вбивства може бути дискредитація влади та дестабілізація ситуації в Україні.

olga_kurnosova.jpg

Ольга Курносова // Громадське радіо
Ольга Курносова
Громадське радіо

«Досить швидко заговорили про російський слід у цьому вбивстві. Мені він здався помітним. Вбивство було виконано дуже професійно. Сьогодні в Україні на руках у різних людей знаходиться досить бойової зброї. Воно в даному випадку не застосовувалося. Радіокерована міна — це те з чим працюють спецслужби», — зазначила Ольга Курносова.

Російський політик в еміграції Ілля Пономарьов зауважив, що вбивство Павла Шеремета спеціально планували зробити публічним. А напередодні за відомим журналістом Павлом Шереметом стежили.

illya_ponomarov.jpg

Ілля Пономарьов // Громадське радіо
Ілля Пономарьов
Громадське радіо

«Якщо говорити про російську сторону, то напевно в силу того, що починається процес по Борису Нємцову зараз, то зрозуміло, що в медійному плані, в міжнародних ЗМІ ім’я Нємцова буде постійно. Зараз з’явилася деяка альтернатива: в нас убили Нємцова, а в Україні вбили Шеремета», — зазначив Ілля Пономарьов.

Журналіст Павло Шеремет загинув 20 липня. Машина, за кермом якої їхав Павло Шеремет, вибухнула на перехресті вулиць Івана Франка та Богдана Хмельницького.

Мая Голуб з Києва для Громадського радіо

«Цей матеріал було підготовлено в рамках Програми міжредакційних обмінів за підтримки медіа-проекту Mymedia».

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+