Слухати

СБУ та поліція стоять перед викликом, — експерт про хресний хід

26 липня 2016 - 17:58
Експерти вважають, що хресний хід організували для створення провокацій
СБУ та поліція стоять перед викликом, — експерт про хресний хід / Новини на Громадському радіо

Директор центру зовнішньополітичних досліджень, співкоординатор ініціативи «Антипутінський інформаційний фронт» Сергій Пархоменко вважає, що під час хресного ходу, люди можуть нести зброю. СБУ та нова поліція стоять перед викликом, щоб в Києві не було масових безладів.

«Задача — зробити очевидну провокацію, що у нас б’ють вірян беззахисних. А можливо їх навіть будуть підривати. Задача — не допустити кровопролиття, масових заходів в центрі та публічних місцях. Тому, що це несе небезпеку киянам та іншим громадянам. Вони можуть стати жертвами провокацій», — зазначив Сергій Пархоменко.

Російський політик в еміграції, екс-депутат Державної думи Російської Федерації Ілля Пономарьов вважає, що мирною акцією можна було б назвати хресний хід з Києва на Схід України, а не навпаки.

«Основна маса людей дійсно є пасивними пішаками в абсолютно чужій політичній грі. Сама форма хресного ходу повинна бути на совісті людей, які цю справу організовують. Форма хід — це деякий наступ. Саме виходить наступ зі сходу на столицю. Провокативність самої форми абсолютно очевидна», — сказав Ілля Пономарьов.

Хресна хода до Києва поки не дійшла, а перші інциденти вже трапились. Зокрема на підступах до Бєлогородки на учасників ходу чекають протестувальники, які мають намір закидати вірян яйцями.

Мая Голуб з Києва для Громадського радіо

«Цей матеріал було підготовлено в рамках Програми міжредакційних обмінів за підтримки медіа-проекту Mymedia»

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+