Слухати

У закладах Севастополя почали приймати карти VISA і Mastercard / Новини на Громадському радіо

У закладах Севастополя почали приймати карти VISA і Mastercard

26 липня 2016 - 13:22
Ще у травні чиновники Севастополя розробляли спецпрограму, яка б дозволила висмикнути місто із «чорної» безготівкової діри

Перед початком курортного сезону в так званому «уряді» міста згадали – жоден заклад харчування і розважальний центр не приймає до оплати банківські картки. При цьому розплатитися було неможливо навіть місцевими картами – системи Про100 і МИР, які діють лише у Росії.

Тепер же почали з’являтися заклади, які приймають навіть картки систем VISA і Mastercard. Щоправда, це картки, відкриті на російському материку, та працюють у Севастополі. Обслуговує ці місця «Генбанк», який ще в минулому році потрапив до «чорного списку» ЄС і США. Однак, підключитися до VISA і Mastercard вдалося, приєднавшись до Національної системи платіжних карток, яка з нового року запрацювала у Росії.

«Нам вдалося розплатитися безготівковим варіантом у місцевому барі «Угол». При цьому операцію провів австрійський банк — у його російській філії ми відкривали картку. В СМС від цього банку нам написали, що місце проведення операції визначено як Севастополь», — розповіли кореспонденту «Громадського радіо» туристи з Санкт-Петербурга. Працівники цього закладу підтвердили – бар дійсно успішно приймає картки VISA і Mastercard через переносний термінал кримського «Генбанку».

chek.jpg

Чек, який видали після розрахунку карткою Mastercard // «Громадське радіо»
Чек з севастопольского бару «Угол», у якому можна розплатитися картками Visa і Mastercard
«Громадське радіо»

Кореспондент з Криму для «Громадського радіо»

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+