Слухати

Без держави Україна не буде автокефалії УПЦ КП, — Філарет

27 липня 2016 - 17:12
Патріарх Київський і всієї Руси-України Філарет хоче незалежності Української православної церкви Київського патріархату від Московського
Без держави Україна не буде автокефалії УПЦ КП, — Філарет  / Новини на Громадському радіо

img_1718.jpg

Святійший Патріарх Київський і всієї Русі-України Філарет // «Громадське радіо»
Святійший Патріарх Київський і всієї Русі-України Філарет
«Громадське радіо»

Про це він заявив на засіданні Священного Синоду УПЦ Київського Патріархату з нагоди Хрещення Русі-України. Філарет зазначив, що УПЦ юридично була у складі Московського патріархату, а канонічно залишалась — у Константинопольському.

«Чому Київський патріархат та греко-католицька церква підтримали Майдан, тому що, підтримуючи Майдан, ми підтримували українську державу. Нам потрібна українська держава для того, щоб була українська церква. Бо без української держави Української автокефальної церкви не може бути. І тому ми залежні. Якщо держава є, то буде незалежність православної церкви», — зазначив патріарх.

В Києві 28 липня відбудеться хресна хода УПЦ Київського патріархату з нагоди Хрещення Руси-України. «В Хресній ході можуть взяти участь громадяни, які підтримують Україну», — сказав він. Хресна хода пройде від Володимирського собору до пам’ятника святому князю Володимиру Великому близько обіду.

Наталя Дихно, Наталя Роп, Київ, «Громадське радіо»

«Цей матеріал було підготовлено в рамках Програми міжредакційних обмінів за підтримки медіа-проекту Mymedia». 

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+