Слухати

Окупанти не змогли вигадати нове ім’я легендарному кораблю «Костянтин Ольшанський» / Новини на Громадському радіо

Окупанти не змогли вигадати нове ім’я легендарному кораблю «Костянтин Ольшанський»

27 липня 2016 - 15:27
Великий Десантний корабель (ВДК) «Костянтин Ольшанський» — досі стоїть у Севастопольській бухті. Проте, не під українським прапором і стягом ВМС, а під Андріївським прапором і триколором

Після зради більшої частини екіпажу у 2014-му році, ВДК прийняли на баланс Чорноморського флоту Росії. Однак назви кораблю так і не дали. Його бортовий номер стерли. А нового не присвоїли. Місцеві екскурсоводи охрестили «Ольшанський» — безіменним кораблем ЧФ.

Також у Севастополі, вже у складі російського флоту, залишився підводний човен «Запоріжжя». Він також базується у бухті, поруч із допоміжним човном і двома бойовими підводними човнами ЧФ.

Нагадаємо, у березні 2014 ВДК «Костянтин Ольшанський» штурмом взяли російські військові. Перед тим більша частина екіпажу перейшла на бік окупантів. На борту залишалися лиш близько 20 людей під командуванням командира Дмитра Коваленка. Їх штурмували понад 200 «зелених чоловічків». Поки росіяни спускали жовто-блакитний прапор, українські офіцери співали гімн.

Відео 2014-го року

Кореспондент з Криму, «Громадське радіо»

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+