Слухати

Стали відомі імена лікарів, взятих у полон в Єревані

27 липня 2016 - 16:36
Представник «Громадської ради» Аєк Енігомшян, котрий підтримує групу «Сасна Црер» заявив, що лікарі перебувають там добровільно
Стали відомі імена лікарів, взятих у полон в Єревані  / Новини на Громадському радіо

Міністерство охорони здоров’я Вірменії на офіційному сайті оприлюднило список лікарів, яких взяли у полон озброєні загарбники будівлі патрульно-постової служби в Єревані.

За даними відомства, це двоє лікарів Норайр Теванян та Сальвадор Хечоян, фельдшер Давид Тононян і медсестра Маліна Маркарян. Про це «Громадському радіо» повідомила вірмерська журналістка Арміне Агаронян.

Учора під час перестрілки між поліцією та представниками протестної групи «Сасна Црер» було травмовано декілька осіб. Лікарів направили до захопленої будівлі, щоб надати допомогу пораненим.

Представник «Громадської ради» Аєк Енігомшян, котрий підтримує групу «Сасна Црер» спростував інформацію про полон лікарів і додав, що «медики залишаються у будівлі добровільно, ніхто їх не утримує і вони можуть залишити територію ППС у будь-який момент».

Журналістка також додала, що ситуація на вулиці Хоренаци залишається напруженою. Поліція патрулює околиці і затримує тих громадян, які не є жителями навколишніх будинків. За інформацією Арміне Агаронян, журналістів також не чіпають.

Нагадаємо, раніше глава прес-служби поліції Єревана Ашот Агаронян заявив, що угруповання, яке захопило відділок поліції у Єревані, взяло в заручники лікарів.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+