Слухати

За «Хресним ходом» можуть стояти російські спецслужби, — Шкіряк

27 липня 2016 - 13:45
Радник міністра МВС Зорян Шкіряк закликав людей не вступати у силові протистояння з учасниками так званого «Хресного ходу»
За «Хресним ходом» можуть стояти російські спецслужби, — Шкіряк / Новини на Громадському радіо

«Вчора рішенням міністра внутрішніх справ Арсена Авакова в Києві було введено особливий режим. В першу чергу це пов’язано з так званою «Хресною ходою», яку сьогодні організовує російська православна церква, що в Україні зветься українською православною церквою московського патріархату.

Сама ідея проведення так званої «Хресної ходи» є абсолютно провокативною. За цим, на мій погляд, можуть стояти російські спецслужби. Тим не менше, люди мають право на те, щоб помолитися і висловити свої релігійні почуття, – заявив Зорян Шкіряк. – Владою було прийнято рішення про те, що вулицями міста не йтимуть. Учасники «Хресної ходи» пересуватимуться виключно на автобусах. Після відвідин Володимирської гірки охочі зможуть піти до Києво-Печерської лаври.

Усі пересування учасників «Хресної ходи» проходитимуть у супроводі правоохоронців. До охорони правопорядку буде залучено близько 5000 поліцейських та бійців національної гвардії. Хочу закликати проукраїнських активістів і представників національно-патріотичних рухів ні в якому разі не ініціювати будь-які протистояння, адже вони саме на це і розраховують»

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+