Слухати

Крим об’єднали з Калмикією і республікою Адигея

28 липня 2016 - 15:41
Російський президент підписав указ, яким ліквідував так званий Кримський федеральний округ як окрему одиницю, і приєднав його до Південного федерального округу РФ, до якого зокрема входить Кубань
Крим об’єднали з Калмикією і республікою Адигея / Новини на Громадському радіо

Тепер до цієї адміністративної одиниці за версією Росії входять вісім суб’єктів: республіки Адигея, Калмикія і Крим, Астраханська, Волгоградська і Ростовська області, Краснодарський край і місто Севастополь. Центром об’єднаного округу тепер став Ростов-на-Дону.

Окремим указом Путін зняв з посади так званого севастопольського міського голову Сергія Меняйла та свого представника у Криму Олега Белавенцева. При цьому одіозного адмірала Меняйла призначили — представником російського президента у Сибірського федерального округу Росії. Сам «голова уряду» міста зізнався — його звільнення стало для нього сюрпризом, бо про нього він дізнався з новин. Адже під час останнього візиту прем’єр-міністр Дмитро Медведєв дав його роботі високу оцінку.

Депутат російської Держдуми і куратор так званого Кримського федерального округу Ніколай Коломейцев заявив в інтерв’ю РІА-Новости, що причиною ліквідації Криму як окремої адмінодиниці стало те, що півострів по суті і так забезпечує Краснодар і весь Південний округ. Тому це рішення російські чиновники і депутати вважають логічним і корисним для Криму.

Що це означає для кримчан, слухайте сьогодні в ефірі «Громадської хвилі». Гість студії — редактор Black Sea News і експерт Майдану закордонних справ Андрій Клименко. Початок о 20:07. 

Кореспондент з Криму для «Громадського радіо»

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+