Слухати

Онлайн-трансляція засідання Криворізької міськради була перервана поліцією

28 липня 2016 - 09:10
Олег Сампір розповів, як перервали спробу онлайн-трансляції засідання міської ради Кривого Рогу та кому це вигідно
Онлайн-трансляція засідання Криворізької міськради була перервана поліцією / Новини на Громадському радіо

Як повідомив «Громадському радіо» голова «Ред Хабу» Олег Сампір, 27 липня вперше після тестової відбулася онлайн-трансляція засідання міської ради Кривого Рогу. Проте через нетривалий час вона була перервана співробітниками поліції, які зайшли до зали міської ради, щоб вручити підозру голові фракції «Сила людей» Юлію Морозову. Депутат підозрюється у скоєнні злочину. Справа була відкрита 8 місяців тому. І незрозуміло, чому вручити повістку прийшли саме на засідання, коли розглядали зміни до бюджету і багато інших важливих речей для міста, адже депутат, за словами Олега Сампіра, не переховувся.

Мер одноосібно прийняв рішення дозволиити представникам поліції виступити під час засідання, хоча це сесійне питання, яке депутати мали розглядати, згідно регламенту разом. Коли депутати почали висловлювати своє невдоволення, онлайн-трансляція різко обірвлась. Я перемістився в кабінет, звідки відео потрапляє на YouTube канал, і як виявив, що там вимкнули світло. І момент обурення депутатів до онлайн-трансляції не потрапив, але є багато записів із різних телефонних пристроїв, які вже виклали у мережу. Ситуація свідчить про те, що у разі, якщо на засіданні відбувається те, що не вигідно меру чи ще комусь, можна просто відключити світло в кабінеті.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Громадська хвиля

Проект реалізується у рамках Польсько-Канадської Програми Підтримки Демократії, співфінансованої з програми польської співпраці на користь розвитку Міністерства закордонних справ Польщі та канадського Міністерства закордонних справ, торгівлі та розвитку (DFATD).

Громадська хвиля

Проект реалізується у партнерстві з Фондом «Освіта для демократії».

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+