Слухати

Путін ліквідував «федеральний округ Крим». Що це значить для українців

28 липня 2016 - 16:26
Ліквідація так званого Кримського федерального округу ще більше посилить інтеграцію Криму в правову і адміністративну систему Росії, скасовує існуючий "особливий" статус Криму для російської влади
Путін ліквідував «федеральний округ Крим». Що це значить для українців / Новини на Громадському радіо

Про це на своїй сторінці у Фейсбук повідомляє Кримьска правозахисна група. 

«Питання Криму тепер будуть вирішуватися разом з іншими, немаленькими областями. Цей указ говорить про істотне зниженнія можливості прийняття самостійних рішень де-факто влади Криму. Також, швидше за все, в рамках реалізації указу будуть проходити серйозні кадрові зміни, в результаті яких до Криму приїдуть «управляти» ще більше чиновників з різних регіонів Росії. Для них невідомі особливості та специфіка Криму, місцеві проблеми для них чужі. Оскільки з Кримом вони ніяк не пов’язані, то їм буде набагато простіше приймати рішення, які можуть негативно позначитися на долі багатьох кримчан, наприклад, передача їх власності «великим управлінцям», виселення людей з прибережних елітних територій, закриття місцевих підприємств і т.д.

Кримчанам буде ще важче домогтися вирішення якої-небудь соціальної проблеми, тому що тепер більшість місцевих питань буде вирішуватися не в Сімферополі або Севастополі, а в Ростові.

Якщо раніше де-факто влади Криму могли домагатися будь-яких винятків для півострова в адміністративній чи бюрократичної сфері, то тепер все буде так «як і у інших». В результаті громадянам України, які проживають в Криму, буде ще складніше зберігати зв’язку з материком», — говориться в повідомлення Кримської правозахисної групи. 

Нагадаємо, російський президент підписав указ, яким ліквідував так званий Кримський федеральний округ як окрему одиницю, і приєднав його до Південного федерального округу РФ, до якого зокрема входить Кубань. 

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+