Слухати

Україна планує транзит газу в ЄС до 70 млрд кубометрів

28 липня 2016 - 17:07
Публічне акціонерне товариство «Укртрансгаз» планує транзит газу в ЄС на рівні 70 млрд кубометрів у 2016 році
Україна планує транзит газу в ЄС до 70 млрд кубометрів / Новини на Громадському радіо

Про це розповів Президент ПАТ «Укртрансгаз» Ігор Прокопів на прес-конференції на тему «Газотранспортна система України: минулі виклики, сьогодення та майбутнє» у Києві.

igor_prokopiv.jpg

Ігор прокопів // Громадське радіо
Ігор прокопів
Громадське радіо

«Колись ми транспортували до Європи 118, 120 млрд. кубів газу, то зараз ми очікуємо максимум 64-70 млрд. кубів»,  — сказав Ігор Прокопів.

Річний дохід валютної скарбнички України від реалізації послуг транзиту газу європейським споживачам  — 2 мільярда доларів.

Ігор Прокопів зазначив, що надалі в планах «Укртрансгазу» є співпраця з Польщею.

«Є українсько-польська робоча група. Ми зараз знаходимось в стадії проекту і в стадії пошуку інвестицій. Це співпадає з графіком польським. Поляки у себе будуть нове газове кільце з вищими тисками. І з'єднані зі своїми сусідами на 100%. Це якраз з’єднання України і Польщі».

За словами Ігоря Прокопіва, ПАТ «Укртрансгаз» переживало не найкращі часи після Майдану. Але ситуацію вдалося стабілізувати.

«Після Революції Гідності компанія проходила «турбулентність». Ми застали компанію, яка мала заборгованість з системою зарплати, яка мала складний кредитний портфель.

«Складний клімат в колективі, заниженість тарифів. За два роки вдалось стабілізувати ситуацію», — сказав Ігор Прокопів.

Мая Голуб з Києва для Громадського радіо

«Цей матеріал було підготовлено в рамках Програми міжредакційних обмінів за підтримки медіа-проекту Mymedia»

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+