Слухати

«Громадське радіо» поки не мовитиме на Херсонщині

29 липня 2016 - 12:50
Вчора, 28 липня Національна рада підбила підсумки конкурсу на мовлення з використанням вільних  радіоканалів у Херсонській області

«Громадське радіо» претендувало  на 2 частоти – 100,9 МГц у с. Василівці і 103,6 МГц у м. Генічеськ. Розширення мовлення на цих територіях – одне з пріоритетних завдань для «Громадського радіо», адже ці місцевості межують із тимчасово окупованою Автономною Республікою Крим та м. Севастополь. Однак, перемогу на конкурсі здобули «ТРО «Софія».

Директор ПГО ТРК «Громадське радіо» Олександр Бузюк у своєму інтерв’ю для «Громадського радіо» заявив: «Наразі ми отримували частоти лише в тих містах, що не є комерційно привабливими для комерційних мовників». Він також висловив своє занепокоєння, що «Громадське радіо» не зможе отримати частоти в тих містах, які є пріоритетними для стратегії мовлення радіостанції. 

До цього моменту, Національна рада України з питань телебачення і радіомовлення замовила в «Українському державному центрі радіочастот» прорахунок 24 радіочастот для «Громадського радіо». Серед міст, у яких «Громадське радіо» може отримати частоти - Вінниця, Луцьк, Дніпро, Кривий Ріг, Нікополь, Павлоград, Бердянськ, Біла Церква, Кіровоград, Олександрія, Миколаїв, Кременчук, Лубни, Полтава, Рівне, Суми, Шостка, Тернопіль, Харків, Херсон, Хмельницький, Умань, Черкаси, Чернігів.

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
FacebookTwitterGoogle+