Слухати

«Громадське радіо» поки не мовитиме на Херсонщині

29 липня 2016 - 12:50
Вчора, 28 липня Національна рада підбила підсумки конкурсу на мовлення з використанням вільних  радіоканалів у Херсонській області
«Громадське радіо» поки не мовитиме на Херсонщині / Новини на Громадському радіо

«Громадське радіо» претендувало  на 2 частоти – 100,9 МГц у с. Василівці і 103,6 МГц у м. Генічеськ. Розширення мовлення на цих територіях – одне з пріоритетних завдань для «Громадського радіо», адже ці місцевості межують із тимчасово окупованою Автономною Республікою Крим та м. Севастополь. Однак, перемогу на конкурсі здобули «ТРО «Софія».

Директор ПГО ТРК «Громадське радіо» Олександр Бузюк у своєму інтерв’ю для «Громадського радіо» заявив: «Наразі ми отримували частоти лише в тих містах, що не є комерційно привабливими для комерційних мовників». Він також висловив своє занепокоєння, що «Громадське радіо» не зможе отримати частоти в тих містах, які є пріоритетними для стратегії мовлення радіостанції. 

До цього моменту, Національна рада України з питань телебачення і радіомовлення замовила в «Українському державному центрі радіочастот» прорахунок 24 радіочастот для «Громадського радіо». Серед міст, у яких «Громадське радіо» може отримати частоти - Вінниця, Луцьк, Дніпро, Кривий Ріг, Нікополь, Павлоград, Бердянськ, Біла Церква, Кіровоград, Олександрія, Миколаїв, Кременчук, Лубни, Полтава, Рівне, Суми, Шостка, Тернопіль, Харків, Херсон, Хмельницький, Умань, Черкаси, Чернігів.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+