Слухати

Меняйло попрощався з севастопольцями і представив нового «губернатора»

29 липня 2016 - 15:56 133
У великій залі севастопольської адміністрації, яку тепер тут називають урядом, сьогодні людно, але тихо. Тут зібрався увесь апарат нових російських чиновників

Їх призначений Путіним так званий губернатор міста Сергій Меняйло збирав до своєї команди понад два роки. Сам відставний голова міста сидить поруч із своїм наступником і важко зітхає. День тому – після дзвінка місцевого журналіста він дізнався, що російський президент зняв його з посади. Причому, в указі вказав, що Меняйло власноруч попросився у відставку. Сьогодні ж одіозний чиновник – сам представляє нового очільника Севастополя. При цьому переконує – буде радий чути новини міста просто з Сибіру, де тепер його нове місце роботи.

Зідзвонюватися і радитися з попередником новий голова міста Дмитро Овсянников не пообіцяв. Проте, увесь склад чиновників запевнив – взяв собі два тижні часу на те, щоби познайомитися з кожним із них і вирішити, хто гідний залишитися на своїх місцях. Новий ставленик Путіна у Севастополі зізнався – на відміну від Меняйла, який був шокований звісткою про звільнення, мав час підготуватися до роботи в новому амплуа, і намітити собі власне бачення структури нового «уряду». Цей склад він розпустить сьогодні ж. У губернаторське крісло Овсянников пересів із посади заступника міністра торгівлі і промисловості Росії. Своїм новим підлеглим пообіцяв націлитися на економічний та інвестиційний розвиток.

Новий «голова міста» особливо підкреслив, що на відміну від попередника, він людина «суто цивільна» і побачив символізм у тому, що його призначили напередодні дня російського флоту. До того ж, Овсянников натякнув – спробує вирішити проблему, яка увесь цей час дратувала громадськість і особисто Путіна – помирити адміністрацію і міську раду Севастополя, яку тепер називають на російський манер законодавчими зборами.

За його словами нового «губернатора» Меняйло залишатиметься у Севастополі ще три дні і передаватиме йому всі поточні справи.

Нагадаємо, російський президент підписав указ, яким ліквідував так званий Кримський федеральний округ як окрему одиницю, а також окремим указом Путін зняв з посади так званого севастопольського міського голову Сергія Меняйла.

Кореспондент з Криму для «Громадського радіо»

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

EU

Матеріал є частиною проекту Hromadske Network, підтриманого Європейською комісією.

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+