Слухати

Меняйло попрощався з севастопольцями і представив нового «губернатора»

29 липня 2016 - 15:56
У великій залі севастопольської адміністрації, яку тепер тут називають урядом, сьогодні людно, але тихо. Тут зібрався увесь апарат нових російських чиновників
Меняйло попрощався з севастопольцями і представив нового «губернатора» / Новини на Громадському радіо

Їх призначений Путіним так званий губернатор міста Сергій Меняйло збирав до своєї команди понад два роки. Сам відставний голова міста сидить поруч із своїм наступником і важко зітхає. День тому – після дзвінка місцевого журналіста він дізнався, що російський президент зняв його з посади. Причому, в указі вказав, що Меняйло власноруч попросився у відставку. Сьогодні ж одіозний чиновник – сам представляє нового очільника Севастополя. При цьому переконує – буде радий чути новини міста просто з Сибіру, де тепер його нове місце роботи.

Зідзвонюватися і радитися з попередником новий голова міста Дмитро Овсянников не пообіцяв. Проте, увесь склад чиновників запевнив – взяв собі два тижні часу на те, щоби познайомитися з кожним із них і вирішити, хто гідний залишитися на своїх місцях. Новий ставленик Путіна у Севастополі зізнався – на відміну від Меняйла, який був шокований звісткою про звільнення, мав час підготуватися до роботи в новому амплуа, і намітити собі власне бачення структури нового «уряду». Цей склад він розпустить сьогодні ж. У губернаторське крісло Овсянников пересів із посади заступника міністра торгівлі і промисловості Росії. Своїм новим підлеглим пообіцяв націлитися на економічний та інвестиційний розвиток.

Новий «голова міста» особливо підкреслив, що на відміну від попередника, він людина «суто цивільна» і побачив символізм у тому, що його призначили напередодні дня російського флоту. До того ж, Овсянников натякнув – спробує вирішити проблему, яка увесь цей час дратувала громадськість і особисто Путіна – помирити адміністрацію і міську раду Севастополя, яку тепер називають на російський манер законодавчими зборами.

За його словами нового «губернатора» Меняйло залишатиметься у Севастополі ще три дні і передаватиме йому всі поточні справи.

Нагадаємо, російський президент підписав указ, яким ліквідував так званий Кримський федеральний округ як окрему одиницю, а також окремим указом Путін зняв з посади так званого севастопольського міського голову Сергія Меняйла.

Кореспондент з Криму для «Громадського радіо»

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

EU

Матеріал є частиною проекту Hromadske Network, підтриманого Європейською комісією.

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+