Слухати

Одеські пляжі патрулюють громадські добровольці / Новини на Громадському радіо

Одеські пляжі патрулюють громадські добровольці

29 липня 2016 - 16:22
У пляжний сезон на допомогу поліції заступили прості одесити. Колишні бійці АТО патрулюють відомі пляжі та допомагають відловлювати грабіжників

Одеські пляжі охороняють громадські активісти «Лівого берегу». Де саме патрулюватимуть чоловіки – вирішують у департаменті превентивної діяльності, з яким співпрацюють активісти. З спецзасобів у них – рації та кайданки. Але і цього вистачає, певнять чоловіки. Адже кожного місяця вони допомагають посадити за грати десятки злочинців. Вони витрачають на це по 4 години на день и говорять: будуть робити це так довго, як знадобиться.

nagorodgennja2.jpg

Нагородження // «Громадське радіо»
Нагородження
«Громадське радіо»

«Реорганизация идет, мы видим какие-то улучшения, что-то хорошего, позитивного происходит, но ввиду того, что наш город является курортным, сюда много людей приехало не отдыхать, а воровать, грабить и, естественно, наша прямая обязанность, наш долг как граждан Украины помочь обеспечить этот самый порядок», — розповів голова Одеського осередку громадської організації «Лівий берег» Денис Карташов.

Літня спека – чи не найважчий час для організації Дениса Карташова. Адже вони патрулюють основні пляжі Одеси. Тут буває по кілька звернень до поліції кожний день. Поки правоохоронці оформлюють папери, чоловіки отримують оперативну інформацію та по гарячих слідах відшукують злочинців. Щоправда, частіше вдається знайти сумки людей, але вже без телефонів і та грошей. Проте не менше третини грабіжників вдається затримати. Адже до підбору людей в громадську організацію тут ставляться відповідально.

«Уже своего рода традиция, есть те ребята, с которыми мы познакомились в зоне проведения антитеррористической операции, то есть у нас есть такие ребята, это не только рядовой состав, это и офицерский состав. Кто-то по состоянию здоровья ушел, кто-то пенсионер, кто-то мобилизовался, отдал долг Родине и считает своим долгом сейчас обеспечивать покой граждан здесь», — розповів голова Одеського осередку громадської організації «Лівий берег» Денис Карташов.

Найчастіше активістам дякують відпочивальники, речі яких вдалося повернути. Кілька останніх випадків відзначили і у головному управлінні Національної поліції в Одеській області. Там 12-ом цивільним, які, нехтуючи власною небезпекою, затримали злодюжок, вручили похвальні листи та по 5 тисяч гривень премії. Серед нагороджених начальник одеської поліції Георгі Лорткіпанідзе відзначив і активістів «Лівого берегу».

Ганна Снєгіна, «Громадське радіо», Одеса

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

EU

Матеріал є частиною проекту Hromadske Network, підтриманого Європейською комісією.

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+