Слухати

У Дніпрі обіцяють нові станції метро за 224 млн євро / Новини на Громадському радіо

У Дніпрі обіцяють нові станції метро за 224 млн євро

29 липня 2016 - 16:25
Робота розпочнеться 20 вересня цього року. Для добудови метрополітену планують застосовувати новітні австрійські технології, вартість контракту становить 224 млн євро

У тендері на добудову метрополітену у Дніпрі змагалися турецькі, італійські та китайські компанії. Перевагу було надано турецькій «Лімак», яка запропонувала найбільш прийнятну ціну та умови, передає кореспондент «Громадського радіо».

Тендер проходив під контролем Європейського банку реконструкції та розвитку (ЄБРР) та Європейського інвестиційного банку. Вартість контракту становить 224 млн. євро, у той час, коли інші пропозиції перевищували відмітку у 300 млн. євро. Як зазначає міський голова Борис Філатов, виділятимуть кошти, позичені Україною в ЄБРР.

Як зазначають турецькі колеги, для добудови метрополітену будуть застосовуватися новітні австрійські технології, завдяки яким станції з’являться упродовж наступних 5 років. Робота розпочнеться 20 вересня цього року.

13 884 516_1 259 978 400 680 983_1 794 772 583_n.jpg

Борис Філатов з командою // Facebook Бориса Філатова
Борис Філатов з командою
Facebook Бориса Філатова

Міський голова Борис Філатов додав, що за наявністю технічних можливостей планується запустити першою станцію «Центральна».

«Термін контракту становить 5 років, але у наших турецьких партнерів є всі підстави вважати, що ми завершимо контракт достроково протягом 4 років. З точки зору технологічної простоти потрібно будувати станції по мірі просування, але я попросив  наших партнерів, в тому числі компанію «Київметробуд», щоб в процесі реалізації контракту можливо було спочатку зробити станцію «Центральна», тому що основний пасажиропотік прямує в центр»», — зазначив Філатов. 

Нагадаємо, що Дніпровське метро має 6 станцій, будівництво яких було завершене ще у 90-х роках. Компанія «Лімак», яка виграла тендер на добудову 3 станцій, займається будівництвом метрополітенів, портів, гідроелектростанцій тощо.

Євгенія Москалець з Дніпра для «Громадського радіо» 

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

EU

Матеріал є частиною проекту Hromadske Network, підтриманого Європейською комісією.

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+