Слухати

Жителі Житомира плавали по затоплених після зливи дорогах, фото, відео

30 липня 2016 - 15:18 1423
У Житомирі після зливи, який пройшов 29 липня, місцеві жителі купалися на затоплених вулицях, як в річці

Люди скаржаться на підтоплення після злив приватних будинків на перехресті проспекту Незалежності (раніше — вул.Ватутіна) і Покровської.

Діти купалися на перехресті вулиць Покровська-Грушевського. Це перехрестя в місті затоплює останні кілька років після кожного більш-менш сильного дощу, пише zhitomir.info.

«В районі 19.00, коли почалася злива, затопило перехрестя Проспекту Незалежності та вул. Покровської, вся вода побігла в приватні сектори за адресою Покровська 80, 82, 85, 87, і річка потекла так, що шматки асфальтного покриття пішохідної частини зірвало і понесло у двори приватного сектора. Зливова система не справляється, деякі решітки просто засипані і забиті дошками, дощовій воді нікуди подітися. Я проживаю в одному з цих будинків, коли я побачив що вода хлинула на подвір’я і почала підступати до дверей мого будинку, будинку сусідів, то набрав номер нашої доблесної поліції і попросив допомоги, ради до кого звернутися і попросив викликати наряд поліції, щоб зафіксувати факт підтоплення ділянки. Мені відповіли — чекайте патруль, пройшло пів години, а патруля немає, я знову подзвонив на 102, мені сказали чекати, в результаті проїхало повз три патруля і ніхто не зупинився », — пише житомирянин Михайло, який надіслав ЖЖ фото після зливи 29 липня.

mashyny_u_vody.jpg

Машини у воді // Журнал Житомира
Машини у воді
Журнал Житомира

zatoplena_doroga.jpg

Затоплена дорога // Журнал Житомира
Затоплена дорога
Журнал Житомира

zatoplennya_dvoru.jpg

Затоплення двору // Журнал Житомиру
Затоплення двору
Журнал Житомиру

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+