Слухати

Бойовики заважають ремонтувати водопровод у Торецьку

31 липня 2016 - 14:58
Бойовики не допускають фахівців компанії "Вода Донбасу" до ремонту магістрального водоводу, яким постачається вода у Торецьк
Бойовики заважають ремонтувати водопровод у Торецьку / Новини на Громадському радіо

«Найгострішою невирішеною проблемою у водопостачанні міста Торецька (колишній Дзержинськ) є недопуск співробітників підприємства для усунення пошкодження на ділянці магістрального водоводу діаметром 900 мм, розмежування, що знаходиться на лінії. По цьому трубопроводу вода подається від Горлівської фільтрувальної станції(Горлівка — на окупованій території) до Торецька. Втрати води на аварійній ділянці становлять 60 тис. кубометрів на місяць», — пише Укрінформ з посиланням на директора Дзержинського виробничого управління водопровідно-каналізаційного господарства Юрія Нікуліна.

У компанії підкреслили, що питання оптимізації втрат води у водопровідних мережах міста Торецька сьогодні дуже складне.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+