Слухати

Чим вражає аптека-музей у Львові? Відеоекскурсія

31 липня 2016 - 13:46
Музей історії фармації був відкритий в 1966 році на базі старовинної аптеки. Аптека залишилася діючою і продовжує виробляти так зване «Залізне вино»

Аптека-музей розташована на площі Ринок у кутовому будинку, яким починаються вулиці Друкарська та Ставропігійська. Аптека в цьому будинку була заснована в 1735 році військовим фармацевтом магістром Наторпом і носила назву «Під чорним орлом».

Експозиція музею представлена ​​більш ніж трьома тисячами експонатів в 16 залах загальною площею 700 кв.м. У торговій залі найцікавішим експонатом є фармацевтичні ваги. У другому залі раніше була кімната, де зберігалися запаси медикаментів, тепер тут виставлена ​​колекція посуду для зберігання медикаментів, частина аптечного обладнання різних епох, старі патентовані ліки. Інтер’єр третьої зали відтворює старовинну аптечну лабораторію. Експозиція триватиме у флігелі, побудованому на рубежі XV і XVI століть. У ньому розмістилися алхімічна лабораторія, яка відтворена за старовинними картинами і гравюрами, а також бібліотека, яка налічує понад 3 тисячі книг. У старих аптечних підвалах відновлені інтер’єри початку XVIII століття, а у внутрішньому дворику реконструйований вигляд житлового будинку заможного міщанина XVI-XVII століть.
 

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
FacebookTwitterGoogle+