Слухати

«Двійників»-переселенців більше не буде, запрацював єдиний реєстр — міністр

01 серпня 2016 - 15:07
Сьогодні в Україні запрацював єдиний реєстр переселенців
«Двійників»-переселенців більше не буде, запрацював єдиний реєстр — міністр / Новини на Громадському радіо

Єдиний реєстр переселенців відсьогодні запрацював у тестовому режимі. Зараз працівники регіональних управлінь соцзахисту вносять дані про внутрішньо переміщених осіб у базу, повідомив в ексклюзивному коментарі «Громадському радіо» міністр соціальної політики України Андрій Рева.

Він спрогнозував, що усі дані місцеві працівники внесуть до початку вересня. Наповнення реєстру у першу чергу дасть можливість побачити переселенців, які встали на облік одразу в кількох регіонах одночасно, додав Андрій Рева.

«Якщо людина, умовно кажучи, могла зареєструватися в Харкові, Львові одночасно і не було видно, що вона в двох місцях на обліку стоїть, то тепер ніяких двійників не може бути. Це дозволяє в електронному вигляді обмінюватися з зацікавленими структурами (пенсійний фондом, СБУ, Держприкордонною службою) для того, щоб вирішувати питання, які сьогодні є в зв’язку з цією проблемою», — зазначив міністр.

Реєстр буде доступним лише для службовців різних відомств, а не для громадян, сказав Андрій Рева. Він пояснив це тим, що у базу вносяться персональні дані громадян.

Переселенцям варто вимагати статус потерпілих — правозахисники.

Сподіваємось, що найвразливішим переселенцям соцвиплати поновлять, — експертка.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+