Слухати

Коли в Україні вийде 8 частина «Гаррі Поттера»?

01 серпня 2016 - 09:44
Восьма книга-сценарій про Хогвартс та дітей головних героїв «Гаррі Поттера» вийде українською вже восени цього року, за обіцянками українського видавництва
Коли в Україні вийде 8 частина «Гаррі Поттера»?  / Новини на Громадському радіо

Видавництво «А-БА-БА-ГА-ЛА-МА-ГА» обіцяє випустити український переклад нової книги про «Гаррі Поттера», яка є сценарієм вистави «Гаррі Поттер і прокляте дитя», вже у жовтні цього року. Про це повідомляє «Громадському телебаченню» директор видавництва Іван Малкович. 

«Ми маємо зробити свою роботу якісно, і сподіваємося, що це станеться в жовтні», — анонсував видавець.

Вранці 31 липня у Лондоні стартували продажі восьмої книги про дітей всесвітньо відомого чаклуна Гаррі Поттера. Книга є сценарієм вистави «Гаррі Поттер і прокляте дитя», прем’єра якої раніше відбулася в Лондоні.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+