Слухати

Сьогодні університети опублікують останні списки бюджетників цього року

01 серпня 2016 - 10:00 658
Подати документи бюджетники повинні до 18:00. Контрактникам радять написати заяву на контрактне навчання до 10 серпня

Сьогодні, 1 серпня, після 12:00 українські ВНЗ оприлюднять останній, третій список абітурієнтів, рекомендованих до зарахування за кошти державного бюджету. Про це повідомила перший заступник міністра освіти і науки Інна Совсун, передає 112

Списки зарахованих можна переглянути на сайті «Вступ інфо» через електронні кабінети, де абітурієнти подавали документи. Також можна зателефонувати до ВНЗ, куди абітурієнт хотів вступати, або приїхати туди.

Подати документи бюджетники повинні до 18:00. Контрактникам радять написати заяву на контрактне навчання до 10 серпня.

Найбільш популярними за кількістю поданих заяв ВНЗ стали КНУ ім Т. Шевченка – 62 тис. 490 заяв, ЛНУ ім. І. Франка – 56 тис. 622 заяви, НУ «Львівська політехніка» – 54 тис. 599 заяв, НТУУ «Київський політехнічний інститут» – 47 тис. 664 заяви, Київський національний торговельно-економічний університет – 40 тис. 206 заяв.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що Кабмін збільшив обсяг держзамовлення для ВНЗ на 12,3%. Збільшення обсягу пов’язано з суспільно-економічною ситуацією в Україні. У цьому році кількість абітурієнтів складе близько 270 тис., 200 тис. з них – випускники цього року.

Раніше в ефірі «Громадського радіо» Інна Совсун розповіла, чому сайт для вступу перевантажується.

Раніше «Громадське радіо поширювало поради абітурієнтам через проблеми у роботі бази з питань освіти.

Держава не забезпечує безкоштовне навчання дітей учасників АТО нардеп. 300 дітей з непідконтрольних територій вступають до ВНЗ в Сєвєродонецьку.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+