Слухати

В Google випустили інтерактивну відео-прогулянку по Ріо — відео

01 серпня 2016 - 18:54
У Google презентували відео-сервіс, що дозволяє побачити Ріо-де-Жанейро на 360-градусному відео. Насолоджуйтесь!
В Google випустили інтерактивну відео-прогулянку по Ріо — відео / Новини на Громадському радіо

Компанія Google надає кожному можливість у 360-градусному відео прогулятися по трущобах Ріо-де-Жанейро, у місті, в якому зараз проходитимуть Олімпійські Ігри. У Google презентували сервіс Beyond the Map, у якому користувач Інтернету може розглянути різні локації міста з будь-якого ракурсу.

Метою проекту є знайомство відвідувачів сервісу з найбільш перспективними і талановитими жителями нетрів. Кожна локація познайомить глядача з окремою цікавою історією.

Почати прогулянку можна тут.  Під час перегляду можна водити мишкою у різні боки, аби побачити зображення з усіх сторін.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+