Слухати

«Громадське радіо» зустрілося із слухачами у Волновасі

02 серпня 2016 - 13:56
29 липня відбулася зустріч представників «Громадського радіо»  з мешканцями Волноваського району
«Громадське радіо»  зустрілося із слухачами у Волновасі / Новини на Громадському радіо

 На зустрічі голова правління «Громадського радіо» Андрій Куликов та головний редактор Кирило Лукеренко поділилися із слухачами останніми здобутками радіостанції.

Крім того, члени правління наголосили на тому, що пріоритети радіостанції залишаються незмінними:
«Найголовніше для нас забезпечувати слухачів якісними новинами і аналізом подій, що відбуваються навколо. Громадське радіо хоче стати для Волновахи та для інших міст, в яких ми мовимо,  точкою, з якої надходить об’єктивна інформація з України», — заявив Андрій Куликов, голова правління «Громадського радіо».

wp_20 160 729_15_06_18_pro.jpg

Андрій Куликов на зустрічі у Волновасі //
Андрій Куликов на зустрічі у Волновасі

Кирило Лукеренко, головний редактор «Громадського радіо» наголосив на тому, що радіостанція воліє висвітлювати актуальні проблеми і потреби сходу України: «Ми зацікавлені в тому,  аби мешканці Волновахи з перших вуст мали змогу розповідати про своє місто всій країні».

Представники райдержадміністрації Волноваського району повідомили, що вони зацікавлені в тому, аби «Громадське радіо» і надалі подавали новини не профільтровані через інтереси влади, бізнесменів чи політиків для мешканців прифронтових територій, східних та південних кордонів. Однак, в ході зустрічі  військовослужбовці звернули увагу, що на лінії розмежування майже не чутно українських ЗМІ, однак активно працюють медіа з окупованих територій.

До цього моменту, представники «Громадського радіо» відвідали Луганщину та Донеччину із презентацією плану мовлення у східних регіонах. 

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+