Слухати

«Громадське радіо» зустрілося із слухачами у Волновасі

02 серпня 2016 - 13:56
29 липня відбулася зустріч представників «Громадського радіо»  з мешканцями Волноваського району
Андрій Куликов на зустрічі у Волновасі //

 На зустрічі голова правління «Громадського радіо» Андрій Куликов та головний редактор Кирило Лукеренко поділилися із слухачами останніми здобутками радіостанції.

Крім того, члени правління наголосили на тому, що пріоритети радіостанції залишаються незмінними:
«Найголовніше для нас забезпечувати слухачів якісними новинами і аналізом подій, що відбуваються навколо. Громадське радіо хоче стати для Волновахи та для інших міст, в яких ми мовимо,  точкою, з якої надходить об’єктивна інформація з України», — заявив Андрій Куликов, голова правління «Громадського радіо».

wp_20 160 729_15_06_18_pro.jpg

Андрій Куликов на зустрічі у Волновасі //
Андрій Куликов на зустрічі у Волновасі

Кирило Лукеренко, головний редактор «Громадського радіо» наголосив на тому, що радіостанція воліє висвітлювати актуальні проблеми і потреби сходу України: «Ми зацікавлені в тому,  аби мешканці Волновахи з перших вуст мали змогу розповідати про своє місто всій країні».

Представники райдержадміністрації Волноваського району повідомили, що вони зацікавлені в тому, аби «Громадське радіо» і надалі подавали новини не профільтровані через інтереси влади, бізнесменів чи політиків для мешканців прифронтових територій, східних та південних кордонів. Однак, в ході зустрічі  військовослужбовці звернули увагу, що на лінії розмежування майже не чутно українських ЗМІ, однак активно працюють медіа з окупованих територій.

До цього моменту, представники «Громадського радіо» відвідали Луганщину та Донеччину із презентацією плану мовлення у східних регіонах. 

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+