Слухати

І ми, і вони боролися за те, щоб у нас було щось нове — Савченко про «ЛДНР»

02 серпня 2016 - 15:19
Савченко готова виїхати на підконтрольну бойовикам територію просто зараз, якщо це буде необхідно
І ми, і вони боролися за те, щоб у нас було щось нове — Савченко про «ЛДНР» / Новини на Громадському радіо

Після прес-конференції в коментарі «Громадському радіо», Надія Савченко заявила, що готова вести і згоріти на цьому шляху, але вважає, що лідером в Україні є народ. Вона також підтвердила своє бажання вести перемовини з лідерами самопроголошених «ЛНР» та «ДНР».

«Треба, щоб була нормальна риторика. Була спочатку нормальна риторика, останнім часом вона мені не подобається, вона була піарською. Розмовляти треба з пастухом, а не з його баранами», — впевнена вона.  

Савченко готова виїхати просто зараз, якщо це буде необхідно.

«Зайти на ту територію не проблема, я переходила на ту територію, я говорила з людьми. Це ніхто не контролює, там немає чіткого кордону, щоб ви могли собі уявити. Це не проблема говорити там з людьми. Проблема говорити там з політикою. Там політика створюється таким самим політиканством, яким вона в нас 25 років тому створена. А хотіли створити щось нове. І ми, і вони боролися  (вони продовжують боротися, ми боролись на Майдані і продовжуємо боротися) за те, щоб у нас було щось нове. Так давайте нарешті зробимо це нове», — додала Надія Савченко. 

Вона збирається виступати на телеканалах, аби продемонструвати результати саме командної роботи.

«Будуть виходити зі мною на телеканали мої помічники, які будуть пояснювати, наприклад «Савченко написала запит і це дало результат». Це дало результат не тому, що Савченко написала, а тому, що люди 10 років боролися за це. І остання крапля в бокалі — це запит Савченко. Я хочу їм показати, що вони можуть все самі», — заявила Савченко.

img_8730.jpg

Надія Савченко // «Громадське радіо»
Надія Савченко
«Громадське радіо»

Надія Савченко каже, що сьогодні відсвяткувала сьогоднішній день ВДВ цією прес-конференцією.

«Я вже здійснила стрибок без парашута, якщо ви щойно побачили. Це і є день ВДВ. Я хлопців привітала. Я звичайно, хотіла б ще з парашутом стрибнути, але я думаю, що це вже не сьогодні», — заявила депутатка.

Савченко про Порошенка: «Він посилав на смерть ваших дітей, а не своїх».Повну прес-конференцію Савченко, що відбулася 2 серпня, можна переглянути за посиланням. 

Марія Зав’ялова спеціально для «Громадського радіо»

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+