Слухати

Савченко про Порошенка: «Він посилав на смерть ваших дітей, а не своїх»

02 серпня 2016 - 12:48 794
Голодувати вона збирається до позитивного вирішення питання визволення полонених

Надія Савченко оголошує голодування на знак протесту проти бездіяльності у визволенні полонених. Про це вона заявила на прес-конференції у Києві.

За словами Савченко, влада нічого не робить стосовно полонених. Голодувати вона збирається до позитивного вирішення цього питання, передає кореспондентка «Громадського радіо».

«Одним з механізмів мого звільнення був протест голодом на бездіяльність української влади. З сьогоднішнього дня я знову оголошую голодування на бездіяльність які перебувають при владі всього світу зі звільнення українців з полону. Голодування буду тримати до дня позитивного результату», — заявила Савченко.

Надія Савченко сказала, що робить все можливе аби звільнити полонених, хоч цього й не видно. Вона вважає, чим тихіше робляться такі справи, тим краще. 8 серпня вона з матерями полонених буде протестувати на Банковій. Вона зазначила, що вже перебувала на не підконтрольній території та розмовляла з людьми.

Відомо, що під час полону в РФ Савченко оголошувала голодування кілька разів. 

Савченко розказала, що почала їздити по СІЗО. Її помічникам було дуже важко дивитись на те, що там відбувається. Вона запропонувала депутатами походити по СІЗО. Савченко також запропонувала всім каналам поставити по два ретранслятори вздовж лінії розмежування.

На прес-конференції у Києві Савченко зачитала свою концепцію перезавантаження влади у країні.

Савченко каже, що партійна діяльність для неї як ляльковий театр, вона несерйозна.

«Я не збираюсь кидатись мандатом чи виходити з ради. Мене багато критикують за те, що я багато в чому не розбираюсь, але ви багато знаєте депутатів, які розбираються. Я краще буду робити те, що робити для людей. На ходу розберуся», — заявила Надія.

Також Савченко закликала людей «виходити на Банкову».

З’явилася петиція з вимогою забрати у Надії Савченко звання героя України.

В Одесі двоє чоловіків кинули яйця в Надію Савченко — фото.

Марія Зав’ялова спеціально для «Громадського радіо»

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+