Слухати

Українські бійці віджимаються у флешмобі ветеранів війни США — відео

02 серпня 2016 - 09:31
Флешмобом віджимань в Америці ветерани війни борються з депресією, а волонтери привертають увагу суспільства до проблеми суїцидів серед військових
Українські бійці віджимаються у флешмобі ветеранів війни США — відео / Новини на Громадському радіо

Суть кампанії дуже проста: протягом 22 днів треба щодня робити 22 віджимання і щоденно запрошувати когось приєднатися. Мета флешмобу — спільно підняти тему суїцидів серед ветеранів та боротьби з депресією.

Щодня в США 22 ветерани вмирають внаслідок самогубств. Української статистики на даний момент немає. 

«Посттравматичний стресовий розлад (ПТСР) не знає різниць між націями і континентами. Давайте сьогодні разом з рештою цивілізованого світу піднімати актуальність цього питання і шукати відповіді та рішення разом!», — пише учасник флешмобу, медик-волонтер Станіслав Грещишин.

До флешмобу навіть долучився боєць з протезами.

 

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+