Слухати

За знесення МАФу «Roshen» на Святошино комунальники відповідатимуть у суді

02 серпня 2016 - 10:07
Дочірнє підприємство «Родзинка», яке управляє мережею магазинів кондитерської фабрики Roshen, опротестовує законність знесення свого магазину в районі столичної станції метро «Святошин»
За знесення МАФу «Roshen» на Святошино комунальники відповідатимуть у суді / Новини на Громадському радіо

Сьогодні в Окружному адміністративному суді Києва відбудеться судове слухання за позовом ДП «Родзинка» до КП «Благоустрій» і Департаменту міського благоустрою та збереження природного середовища Київської міської державної адміністрації. Це випливає з рішення судді ОАС Володимира Келеберди, наявного в розпорядженні РБК-Україна.

Як стало відомо, дочірнє підприємство «Родзинка», яке управляє мережею магазинів кондитерської фабрики Roshen, опротестовує законність знесення свого магазину в районі столичної станції метро «Святошин».

uhvala_sud_1_1_0.jpg

Ухвала //
Ухвала

З проханням відкрити адміністративне провадження ДП «Родзинка» звернулося 12 липня і відповідне рішення суд прийняв у найкоротші терміни, призначивши засідання на 2 серпня.

Відповідно до виписки з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських об’єднань (копією володіє РБК-Україна), засновником ДП «Родзинка» значиться ТОВ «Центрально-Європейська кондитерська компанія», кінцевим бенефіціаром якої є президент України Петро Порошенко.

Нагадаємо, один з магазинів мережі Roshen був ліквідований 5 липня цього року співробітниками столичних комунальних служб. Участь в демонтажі брали близько 100 представників КП «Київблагоустрій».

Як виглядає зруйнований маф «Roshen» у Києві — відео.

Раніше повідомлялося, що У Києві біля метро Святошин розтрощили все, окрім магазину «Roshen».

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+