Слухати

Бійців «Торнадо» не привезли на суд, засідання перенесли на 9 серпня

03 серпня 2016 - 12:45
На стінах зали судових засідань ще видно плями від «рідини бурого кольору із вираженим запахом фекалій»
Бійців «Торнадо» не привезли на суд, засідання перенесли на 9 серпня  / Новини на Громадському радіо

Кореспондентка «Громадського радіо» Марія Зав’ялова перебуває у Оболонському суді Києва, де об 11:30 мало розпочатися засідання у справі «торнадівців». Станом на 12:20 підозрюваний все ще не доставили до суду. На вході до суду лежать шини, як нагадування про те, що тут відбувалось протягом останньої доби.

Оновлено на 12:43.

«Представники поліції повідомили суду повідомили, що наразі не мають можливості привезти обвинувачених до зали суду. Засідання переноситься на 9 серпня на 11.30» — заявила прес-секретар суду Інна Свинаренко

За словами журналістки, на стінах зали судових засідань ще видно плями від «рідини бурого кольору із вираженим запахом фекалій», якою вчора інші бійці «Торнадо» включно з командиром Оніщенком поливали стіни та присутніх. Минулого разу рідина мала запах сечі. Обидва рази судове засідання було зірвано з провини підсудних.

13 902 539_1 251 421 828 223 663_7 550 509 414 202 885 019_n.jpg

Стіни у написах // «Громадське радіо»
Стіни у написах
«Громадське радіо»

«Сморід у залі жахливий», — додає кореспондентка. 

В той час адвокат їй в коментарі стверджує, що відео є фальшивкою і ніхто не поливав нікого нічим.

«Всі брешуть, всі потерпілі брешуть, 7 свідків плутаються в свідченнях, — заявив «Громадському радіо» адвокат підозрюваного Миколи Цукура Володимир Якимов.

За словами адвоката, звинувачувані не кажуть, що вони білі та пухнасті, але вони хочуть мати право на захист. Відкритого засідання бійці б не просили, якби відчували себе винними.

13 907 074_1 251 421 778 223 668_4 915 325 626 354 630 619_n.jpg

Шини на вході // «Громадське радіо»
Шини на вході
«Громадське радіо»

Відео за 19 липня (обережно, нецензурна лексика!»

В прес-службі суду повідомляють, що засідання має бути закрите, а відкрите засідання не можливе з точки зору закону.

«Оболонський районний суд м. Києва вкотре наголошує, що розгляд даного кримінального провадження здійснюється у закритому судовому засіданні, оскільки обвинувачення містить злочини проти статевої свободи та статевої недоторканості потерпілих», — заявляють у суді. 

У судових засіданнях, які відбулись у період часу з 24.05.2016 по 29.06.2016 було допитано 8 потерпілих.

За даними прес-служби суду, 02.08.2016, у судове засідання було повторно забезпечено явку потерпілої  для допиту, однак судове засідання в черговий раз було зірвано обвинуваченими. Так, за вказівкою обвинуваченого Оніщенка Р.І., з метою не допустити допит потерпілої, обвинувачені Ляшук Д.А. та Пламадяла А.М. почали обливати прокурорів, інших учасників процесу та зал суду рідиною бурого кольору. Інші обвинувачені висловлювали погрози, які містять ненормативну лексику.

«У справі було вимушено оголошено перерву. Також, у зв’язку з систематичним порушенням порядку, суд ухвалив видалити Оніщенка Р.І. та Ляшука Д.А. із зали суду на два судових засідання», — додала представниця прес-служби.

У Києві під судом над «Торнадо» побилися бійці та поліція — відео. У бійках під судом над «Торнадо» постраждали 27 правоохоронців — поліція.

Дивіться також відео, як журналісти зібрали до купи кадри з «хворими» політиками у судах.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+