Слухати

Для дозволу на зброю жінка має отримати довідку від гінеколога — Дубілет

03 серпня 2016 - 10:10
При тому, для чоловіків довідка від уролога у переліку необхідних документів не передбачена
Для дозволу на зброю жінка має отримати довідку від гінеколога — Дубілет / Новини на Громадському радіо

Про це у соцмережі написав Дмитро Дубілет, проджект-менеджер сервісу IGov, що має на меті перенести всю бюрократичну тяганину з держустановами в електронний формат. 

«Опрацьовуємо запуск дозволу на зброю на iGov. Ну хто б міг подумати, що для цього дозволу жінкам потрібно отримати довідку від гінеколога? (Ок, напевно, жінки могли подумати — я так розумію, держава посилає їх до гінеколога з найменшого приводу). Це правило не тільки виглядає ірраціонально, але і тхне сексизмом. Наприклад, довідки від уролога в переліку потрібних документів виявлено не було», — зазначає він.

«Громадське радіо» у твіттері пропонує взяти участь в опитуванні щодо цього факту. 

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+