Слухати

Кива заявив, що не знає про виділення землі у Бучі для його організації

03 серпня 2016 - 17:53
У ЗМІ з'явилася інформація, що міськрада Бучі за головування А. Федорука виділила гектар землі організації Іллі Киви. Сам Кива у коментарі «Громадському радіо» заявив, що не володіє інформацією про це
Кива заявив, що не знає про виділення землі у Бучі для його організації / Новини на Громадському радіо

1 серпня бучанські депутати зібралися на позачергову сесію ради. На цій сесії виділили 1 га землі під забудову “Всеукраїнському союзу ветеранів АТО”, пише “Громада Приірпіння”.

“Всеукраїнський союз ветеранів АТО” — організація, головою якої є Ілля Кива. «Громадське радіо» зателефонувало йому.

«Я сейчас нахожусь на отдыхе, я не владею этой информацией. Мы ходатайствовали о получении земли для участников АТО. Необязательно только в Буче. Вообще ничего не планируется строить, вообще не факт, что мы ее получили, у меня этой информации нет. Я думаю, что у вас не до конца достоверная информация», — заявив Кива. 

Кива додав, що 9 числа він повернеться до України з відпустки і буде займатися всіма питаннями стосовно коментарів. 

За даними «Громади Приірпіння», сесію проводив особисто міський голова Анатолій Федорук. Той, у якого нещодавно проводилися обшуки. Саме він наполягав на тому, що потрібно виділити земельну ділянку “Всеукраїнському союзу ветеранів АТО”.

“Федорук сказав, що ця спілка вже зверталася до нас щодо землі й тоді ми їм відмовили. Після чого вони подали до суду. Федорук просив проголосувати, щоб справа не дійшла до розгляду в суді. Депутати проголосували позитивно. Я не голосував, так як вважаю, що спочатку потрібно забезпечити землею своїх АТОвців, а потім всіх інших”, – розповідає депутат від “Партії захисників Вітчизни” Микола Йощенко.

В результаті, 18 депутатів проголосували за дозвіл “Всеукраїнському союзу ветеранів АТО” укласти з забудовником договів суперфіції під багатоквартирну забудову нібито для воїнів АТО на площі 1 га по вулиці Івана Кожедуда.

12.jpg

Результати голосування  // http://www.kotsubynske.com.ua
Результати голосування
http://www.kotsubynske.com.ua

Раніше у Бучі активісти в дощ перекрили вулицю на підтримку міського голови.

21 липня ГПУ провела обшуки у мера Бучі Анатолія Федорука та мера Ірпеня Володимира Карплюка.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+