Слухати

Результат по заручникам буде незалежно від мого голодування — Савченко

03 серпня 2016 - 15:09
Надія Савченко розпочала голодування — палить цигарки і п'є воду
Результат по заручникам буде незалежно від мого голодування — Савченко / Новини на Громадському радіо

Народна депутатка Надія Савченко запевнила, що вже почала голодування. Про це вона розказала в інтерв’ю «Радіо Свобода».

«Курю, п’ю воду — голодовку розпочала. Друге — мені це голодування не заважає застосовувати свої політичні можливості. Третє — у нас немає в Україні сильної армії і чесних чиновників, тому сподіватися народу на що-небудь не доводиться. У нас народ — це армія, народ — це влада, що вже треба усвідомити, зрозуміти і брати вирішення всіх справ у свої руки», — заявила Савченко.

В перспективі Савченко очікує результат обміну «всіх на всіх».

«Я вважаю, що обмін в такому форматі все ж таки буде, про нього йтиметься і його будуть намагатися здійснити. Думаю, результат буде, навіть незалежно від того буду я голодувати чи ні. Я просто роблю все можливе, усе, що можу від себе зробити. Вважаю, якби кожен зробив усе від нього залежне, то результат був би набагато раніше», — заявила вона. 

img_8730.jpg

Надія Савченко // «Громадське радіо»
Надія Савченко
«Громадське радіо»

Вона також додала, що коли вона пропонувала говорити з Захарченком, Плотницьким, то казала, що може з ними говорити, або можне говорити ще якась людина доброї волі, але не президент.

«Це не рівень президента опускатися, як він сам говорить, до незрозумілих терористів, сепаратистів. Але, якщо президент сказав про контроль, отже, поставив себе на рівень, що він може говорити з Захарченком і Плотницьким так, як наче б то вони — «президенти». Тому, або він вибирає, що не говорить з терористами, або контролює цей процес», — запевнила Савченко.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+