Слухати

У Борисполі сотні людей вже 9 годин чекають на два рейси до Туреччини

03 серпня 2016 - 11:51
В «Azur Air» «Громадському радіо» підтвердили інформацію про технічну несправність літаків та обіцяють виліт у 13:00-13:30

В аеропорту Бориспіль кілька сотень людей чекають відправки двох рейсів до Туреччини, які затримуються з третьої години ранку. Про це «Громадському радіо» розповіла одна з пасажирок Катерина Лебедєва. За її інформацією, рейси в Анталію і в Даламан виконувала одна авіакомпанія, Azur Air. Представники авіакомпанії пояснили пасажирам, що обидва літаки поламалися.

«Кажуть, що в них поламалися обидва ці літаки, які вже стояли під гейтами вночі. І щось у них там технічне обслуговування щось робило, потім кілька разів переносили рейс і потім взагалі прибрали ці літаки і тягачами відвезли від гейтів», — зазначила вона. 

В Azur Air «Громадському радіо» підтвердили інформацію про технічну несправність літаків та обіцяють виліт у 13:00-13:30, про це розповіла директорка департаменту наземного обслуговування авіакомпанії Оксана Мартьянова.

«У нас виникла технічна несправність. По статистиці регулярності рейсів ми на третьому місці, це 92%. Але, на жаль, несправності такі трапляються. Про скасування рейсів мови бути не може. Людям вже надані напої та бутерброди, сендвічі», — заявила вона.

За її даними, рейс на Анталію виконає борт, який прилетить з Барселони, а на Даламан полетить літак з тих, що вже є, на якому закінчать роботу. 

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
FacebookTwitterGoogle+