Слухати

У Дніпрі активісти запропонували владі проїхатися містом у візках — відео

03 серпня 2016 - 17:30 150
Небайдужі дніпряни провели акцію «Ми є», щоб звернути увагу на непристосованість міста для людей з обмеженою мобільністю. На людей з інвалідністю в міському бюджеті закладено 40 млн гривень

Учасники акції на візках, оминаючи припарковані машини та долаючи бордюри, проїхали від Європейської площі до міської ради, де організатори запланували квест. Кожен охочий міг сісти в інвалідний візок і спробувати зробити найпростіше: відвідати кав’ярню, постригтися, купити хліба, проїхатися в транспорті чи сходити в туалет, пише Громадське.Дніпро

Серед інших у візок сіла радниця міського голови Дніпра Ірина Ванжа: «Важко дуже, катастрофічно важко, плюс спека, не дуже якісні тротуари, бордюри, через які важко переїхати. Без страховки я би точно не впоралась. Я задоволена, що це спробувала».

За словами заступниці директора департаменту соціальної політики міської ради Вікторії Сенаткіної, зараз у місті проводиться велика робота з підтримки людей з інвалідністю, хоч це на перший погляд непомітно. На це в міському бюджеті виділено 40 мільйонів гривень.

«Якщо буде запит не тільки в людей з обмеженою мобільністю, але якщо місто, країна зрозуміє, що це є життєво необхідним, то я думаю, будуть якісь позитивні зрушення», — підсумовує співорганізаторка акції Марина Давидова.

bez_imeni1.png

Інвалідний візок //
Інвалідний візок

chya.png

Чоловік в інвалідному візку  // Громадське. Дніпро
Чоловік в інвалідному візку
Громадське. Дніпро

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+