Слухати

Заступниця міністра Стеця подала у відставку «в знак протесту»

03 серпня 2016 - 09:37
«В знак протесту залишаю уряд», — заявила Тетяна Попова
Заступниця міністра Стеця подала у відставку «в знак протесту»  / Новини на Громадському радіо

Заступниця міністра інформаційної політики України Тетяна Попова вирішила піти у відставку, про це вона написала на своїй сторінці у соцмережі. 

«Я залишаю уряд. Не згідна з атаками на журналістів та свободу слова з боку окремих політиків та політичних організацій. Не можу прийняти відсутність відповідної реакції на ці атаки. В знак протесту залишаю уряд і продовжу відстоювати, як громадянин та волонтер, ідеї Майдану, свободу та демократію. Я продовжу боротися за все, за що воюють наші патріоти на фронті», — написала заступниця міністра. 

Раніше заступниця міністра інформаційної політики Тетяна Попова розповіла в ефірі «Громадського радіо» про мовлення на непідконтрольних територіях.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+