Слухати

Кияни створили зручний пошук столичних івентів з мережі та Facebook

04 серпня 2016 - 14:57 127
Відтепер можна шукати цікаві події у Києві в необхідний проміжок часу

Кияни Марат Досполов і Михайло Себастіян запустили агрегатор заходів в Києві BigCityEvent, який покаже більше тисячі заходи в столиці на найближчий місяць. Від подібних сайтів-афіш сервіс виділяється тим, що крім масштабних вечірок, концертів та кінопоказів, розрахованих на велику аудиторію, показує нішеві івенти, які витягує з Facebook. Наприклад, майстер-класи, лекції, квартирники і т.п., передає Ain.ua.

За словами Досполова, афіша відрізняється зручним пошуком і фільтрацією заходів за ціною, тегам, дату. «Наприклад, тебе цікавлять заходи після роботи. Щоб не гортати 1000 івентів (а в Києві стільки буває за тиждень), виставляєш потрібні параметри — і вуаля», — пояснив Марат.

qwbmgfz6en.png

Фільтр //
Фільтр

При цьому вирішується також проблема пошуку релевантних заходів в Facebook. На думку Марата, «рідна» стрічка заходів в соцмережі незручна: то ранкова йога, то нічна прогулянка з ретриверами.

«Ми живемо в еру, коли важливішим є не доступ до інформації, а можливість її фільтрувати. Навколо надто багато інформаційного шуму, і досягає успіху той, хто може його просіяти. Для цього ми зробили досить докладний фільтр, який будемо покращувати», — пояснив він основну ідею сервісу.

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+