Слухати

Мер Бучі Федорук пояснив, чому виділив гектар землі організації Киви

04 серпня 2016 - 12:03
Мер Бучі пояснив «Громадському радіо», чому Бучанська міська рада виділила землю організації Іллі Киви
Мер Бучі Федорук пояснив, чому виділив гектар землі організації Киви / Новини на Громадському радіо

Мер Бучі Анатолій Федорук розповів в коментарі «Громадському радіо», чому гектар землі міськрада Бучі виділила саме організації Іллі Киви. 

«Дана громадська організація спільно з первинною організацією часників АТО в Бучі давно вже взаємодіє, і з метою якраз більш ефективного охоплення забезпечення учасників АТО житлом, земельними ділянками, Бучанська міська рада прийняла відповідне рішення і дала дозвіл на залучення інвестора нашим громадським організаціям і учасникам АТО», — зазначив він.

22 110 054_fedoruk.jpg

Анатолій Федорук // patrioty.org.ua
Анатолій Федорук
patrioty.org.ua

Федорук стверджує, що сама організація, що отримала землю, буде вибирати інвестора і розподіляти квартири.  Він не знає, скільки будинків буде побудовано на ділянці. Відомо, що на тій землі можна будувати будинки від 7 до 12 поверхів. 

«Планується багатоквартирний житловий будинок відповідно до затвердженого детального плану забудови нашого міста. Буде розроблена відповідна документація, тоді буде зрозуміло, на скільки сімей», — заявив він.

За його словами, дана територія є за межами уявних 890 га, за якими відбувалися обшуки в Бучі та Ірпені.

Також Анатолій Федорук додав, що особисто не знайомий з Іллею Кивою.

Учора Кива заявив, що не знає про виділення землі у Бучі для його організації.

У Генпрокуратурі пояснили, чому досі не вручили підозру меру Бучі Федоруку.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+