Слухати

У мережі сьогодні проходять довибори в раду громадського контролю НАБУ

04 серпня 2016 - 10:32
Голосування прив'язане до номера мобільного та електронної пошти. Після введення у вас є можливість протягом 15 хв. проголосувати за 5 кандидатів із списку, а також ознайомитись з досьє учасників
У мережі сьогодні проходять довибори в раду громадського контролю НАБУ / Новини на Громадському радіо

Рейтингове Інтернет-голосування проводиться протягом 12 годин через веб-сайт Національного антикорупційного бюро України — 4 серпня 2016 року з 9:00 до 21:00. Про це повідомляється на сайті НАБУ

1.png

Інтернет-голосування //
Інтернет-голосування

Будь-який громадянин, який проживає на території України, має право взяти участь у рейтинговому Інтернет-голосуванні. Кожен виборець може проголосувати лише один раз і не більше ніж за п’ятнадцять кандидатів.

Обраними до складу Ради громадського контролю за результатами рейтингового Інтернет-голосування вважаються п’ятнадцять кандидатів, які набрали найбільшу кількість голосів.

З метою запобігання повторного голосування, бажаючим прийняти участь в рейтинговому Інтернет-голосуванні буде запропоновано пройти ряд перевірок, підтвердити адресу своєї електронної пошти та номер мобільного телефону. На проходження перевірок і обрання кандидатів відводиться 15 хв. Якщо Ви не встигли проголосувати, спробу можна повторити за 5 хв.

Рада громадського контролю формується у складі 15 осіб, відібраних за результатами конкурсу. Конкурс з формування складу Ради громадського контролю проводиться шляхом рейтингового Інтернет-голосування громадян, які проживають на території України.

Довибори до Ради громадського контролю проводяться на місця тих членів, повноваження яких достроково припинені (5 осіб), згідно Положення про порядок формування Ради громадського контролю при Національному бюро, затвердженого Указом Президента України від 15 травня 2015 року № 272 «Питання Ради громадського контролю при Національному антикорупційному бюро України».

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+