Слухати

Бійці, що охороняли ДАП, скаржаться на тухлі яйця у частині — відео

05 серпня 2016 - 16:45
Командування 93-ї бригади призначило службову перевірку, але вже попередньо з'ясувало, що дані бійці не перебувають у частині
Бійці, що охороняли ДАП, скаржаться на тухлі яйця у частині — відео / Новини на Громадському радіо

Командування 93-ї бригади призначило службову перевірку за фактом скарг бійців на відео у соцмережі. Про це повідомляє прес-центр штабу АТО

Раніше волонтерка Тетяна Прилуцька на своїй сторінці опублікувала відео з бійцями 93 бригади, де вони скаржились на умови та їжу. За словами бійця на відео, у розположенні бійців тухлі яйця, які неможливо їсти. Круп немає, цибулю не дають і моркву не дають. 

Бійці за власні кошти купують воду на свою маленьку зарплату. 

«Попередньо з’ясувалось, що зйомка відбувалась не на позиціях 93-ї бригади, а особи, що скаржаться на начебто незадовільне забезпечення, не проходять службу у військовій частині. Результати службової перевірки будуть оприлюднені по її завершенню», — повідомила прес-служба 93ОМБр.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+