Слухати

Фірма Курченка захопила українську енергокомпанію в Луганську — директор

05 серпня 2016 - 13:31
Це сталося у понеділок. Бойовики зайшли в центральний офіс у Луганську
Фірма Курченка захопила українську енергокомпанію в Луганську — директор / Новини на Громадському радіо

Керівництво компанії «Луганське енергетичне об’єднання» звернулося до прокуратури через те, що бойовики відібрали частину підприємства, яка залишилася на непідконтрольній території. Про це «Громадському радіо» розповів гендиректор ЛЕО Володимир Грицай.

Він зазначив, що всю матеріально-технічну базу підприємства на зайнятих територіях захопило бойовиками підприємство ТД «Нафтопродукт». За інформацією Грицая, торговий дім «Нафтопродукт» пов’язаний з бізнесменом Сергієм Курченко, а співробітників Луганського енергетичного об’єднання бойовики змусили перейти в компанію.
 
«Ці всі НЗФ відчули слабкість, прийшли в колективи, і забрали під своє крило. В один момент 3 тисячі людей», — зазначив він.

Це сталося у понеділок. Бойовики зайшли в центральний офіс у Луганську. 

«Допомога, на жаль, не прийшла», — додав Грицай.

За його словами, підприємство «Луганське енергетичне об’єднання» почало отримувати гроші від державних установ на підконтрольній території області. Раніше держорганізації заборгували перед підприємством у зв’язку з тим, що Держказначейство заборонило переводити йому гроші. Заборона була введена тому, що підприємство досі зареєстровано в зайнятому бойовиками Луганську.

Раніше Кабмін прийняв постанову, згідно з яким розрахунки бюджетних організацій з «ЛЕО» проводяться через спеціальний рахунок в Держказначействі. Володимир Грицай зазначив, що на сьогодні борг госорганизаций на контрольованій території — 50 мільйонів порядку гривень.

Раніше «Громадське радіо» передавало, що відключення світла в Луганській області продовжаться.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+