Слухати

Обшуку не було, НАБУ надали нам всі документи — ГПУ

05 серпня 2016 - 14:23
Володимир Гуцуляк у загальних рисах описав потерпілого у справі
Обшуку не було, НАБУ надали нам всі документи — ГПУ / Новини на Громадському радіо

Начальник Департаменту ГПУ з розслідування особливо важливих справ у сфері економіки Володимир Гуцуляк розповів «Громадському радіо», що ж відбувається сьогодні в НАБУ.

«Все в цивілізованому, спокійному руслі відбувається. Зараз слідчі там проводять слідчі дії. Ми отримали дозвіл суду на проведення слідчих дій в будівлі НАБУ. В спотвореному вигляді обшук не відбувався. Вони самі нам надали всі необхідні документи (у справі про незаконнне обслуховування) і зараз ми їх вивчаємо», — заявив він.  

Володимир Гуцуляк заперечив, що справа стосується військового прокурора Кулика. 

«Відношення до Кулика це немає жодного.  Є підозра, що така діяльність, пов’язана з прослуховуванням, вона все ж таки торкається економіки, тому що потерпілий працює у цій сфері. Принаймні працював. Це не держслужбовець. Більше детальнішу інформацію надамо пізніше», — запевник Гуцуляк.

ГПУ не обшукала НАБУ. Спецпризначенці охороняли будівлю — Ситник

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+