Слухати

Слідство має мої контакти, але повістку я не отримував — Онищенко

05 серпня 2016 - 14:34
Онищенко заявив у соцмережі, що на законних підставах мешкає у Лондоні
Слідство має мої контакти, але повістку я не отримував — Онищенко / Новини на Громадському радіо

Нардеп «у бігах» Олександр Онищенко прокоментував заяву НАБУ щодо його неявки на сьогоднішній допит і заявив, що готується до суду стосовно його екстрадиції.

«Я на законних підставах мешкаю у Лондоні, маю тут ряд справ, у тому числі юридично готуюся до участі в судовому процесі щодо анонсованої процедури спроби моєї екстрадиції. Крім того, орган слідства має мої контакти в Лондоні, а також контакти юридичної фірми, що представляє мої інтереси. Формально повістку я не отримував. Але як і раніше, я готовий до слідчих дій і ще раз запрошую детективів і прокурорів на зустріч в Лондоні. При допиті, відповім на всі без виключення запитання. Та розвію всі претензії до мене», — заявив він.

Раніше захисник Онищенка Віктор Петруненко заявив, що його не запрошували на допит.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+