Слухати

У Києві водій допаркувався так, що заїхав на сходи біля Андріївської церкви

05 серпня 2016 - 15:17
Спостережливий користувач соцмережі зафіксував, як один з водіїв намагався об'їхати встановлений на Андріївському болард
У Києві водій допаркувався так, що заїхав на сходи біля Андріївської церкви / Новини на Громадському радіо

На Подолі водій, намагаючись об’їхати встановлені на дорозі боларди, проїхався по сходах Андріївської церкви.

Про це на своїй сторінці в соцмережі Facebook написав користувач Сергій Іващенко.

«Це ж треба так хотіти порушити правила, щоб виїхати на сходи пам’ятника архітектури — Андріївської церкви. У кожного своя фантазія як проїхати через боларди, які нібито повинні припинити транзитний рух по вулиці. Одні водії рухають клумби, щоб проїхати через Андріївський, інші просто ламають болард, треті знайшли більш «цікавий» спосіб -— об’їхати болард. А потрібно всього того натиснути кнопку на стовпі і повідомити оператору про бажання проїхати», — зазначив Сергій Іващенко.

Болард — це автоматичний пристрій, призначений для обмеження в’їзду транспортних засобів, або резервування місць для паркування. Боларди вмонтовуються в дорожнє полотно, і по сигналу з пульта, перекривають проїжджу частину за рахунок висувного елемента циліндричної форми.

«Питання актуальне — навіщо ті боларди і навіщо ще люди (2 охоронця та оператор), щоб стежити за цирком на Андріївському. Просто цікаво, скільки коштує міському бюджету ремонт і обслуговування болардів і скільки обходяться в місяць витрати на охоронців і оператора?», — додав Іващенко.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+