Слухати

Вийшов довгоочікуваний фільм про Джамалу та її команду на Євробаченні

05 серпня 2016 - 09:35
Кіно зняте «суб'єктивною» камерою від першої особи — Богдана Кутєпова, який потрапляє до складу української делегації на пісенному конкурсі «Євробачення» в Швеції

«Дивись на себе!» – це gonzo-мюзикл про шлях Джамали до перемоги, який охоплює 10 насичених днів у Стокгольмі і виступ співачки у Львові після повернення.

Кіно зняте «суб’єктивною» камерою від першої особи — Богдана Кутєпова, який потрапляє до складу української делегації на пісенному конкурсі «Євробачення» в Швеції.

Телекамери залишились у Борисполі, а бородань усе знімав і знімав: у літаку, автобусі, ліфті, гримерці, на сцені, каруселі, паромі, гей-вечірці, коментаторській кабінці Globen Arena і навіть двічі уві сні. Суворі швецькі комуністи, настирливі російські журналісти, Кіркоров і Лазарєв, геї-євреї… 

Фільм також розкриває Джамалу як звичайну людину зі своїми людськими турботами і переживаннями, яка просто хоче бути щасливою.

Özüñe baq!» — сталий вираз кримськотатарською, який означає «Look at yourself!», «Смотри на себя!». Це звучить як виклик і провокація, та означає «нам своє робити». Вислів закликає не коситись на сусіда, не зважати на рейтинги, не переживати через прогнози букмекерів про 12 місце, а лише гідно робити свою справу.

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
FacebookTwitterGoogle+