Слухати

Цукур назвав відео ГПУ з суду над «Торнадо» «блокбастером» і пояснив чому

06 серпня 2016 - 10:35
На оприлюдненому відео розкрили прізвище одного з потерпілих
Цукур назвав відео ГПУ з суду над «Торнадо» «блокбастером» і пояснив чому / Новини на Громадському радіо

Микола Цукур, заступник командира розпущеної Арсеном Аваковим роти «Торнадо», звинувачує ГПУ у недобросовісному монтажі та пояснює, що саме, на його думку, є сфальсифікованим у відео. Для прикладу, Цукур зазначає, що «Торнадівці» кричитать та бурно реагують на слова прокурорів та суддів, а з монтажу здається, що так вони кричать на потерпілих та свідків. Також Цукур знову просить зробити засідання відкритими. 

Обережно, відео 18+!

Адвокат Віталій Погосян в підтримку відкритого засідання зазначає, що на оприлюдненому відео не приховали прізвища потерпілого.

x.png

Віталій Погосян пише //
Віталій Погосян пише

Раніше відео оприлюднив на своїй сторінці військовий прокурор Анатолій Матіос зі словами про «Торнадо» «не дай вам Бог мати цих створінь у людській подобі за своїх та ваших дітей захисників».

vf.png

Анатолій Матіос //
Анатолій Матіос

Раніше «Громадське радіо» передавало, що бійців «Торнадо» не привезли на суд, засідання перенесли на 9 серпня.

У Києві під судом над «Торнадо» побилися бійці та поліція — відео. У бійках під судом над «Торнадо» постраждали 27 правоохоронців — поліція.

Дивіться також відео, як журналісти зібрали до купи кадри з «хворими» політиками у судах.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+