Слухати

«Не найкращий день»: російські ЗМІ поширили аудіозвернення Плотницького

06 серпня 2016 - 23:34
Ігор Плотницький, на якого вранці скоєно замах, заявив, що він живий і незабаром повернеться на роботу. Ані фото, ані відео не публікується
«Не найкращий день»: російські ЗМІ поширили аудіозвернення Плотницького / Новини на Громадському радіо

plotnyckyy2.jpg

Ігор Плотницький // ria.ru
Ігор Плотницький
ria.ru

Російські засоби масової інформації оприлюднили аудіозверення Ігоря Плотницького, в якому той каже, що «сьогодні, мабуть, не найкращий день в моєму житті».

Плотницький, котрий називає себе очільником луганської республіки, запевняє, що «нічого серйозного не відбулося».

Водночас ані відео, ані фото, які би свідчили про його зовнішній вигляд після замаху, мас-медіа не поширюють.

Плотницький сказав:

«Сьогодні, мабуть, не найкращий день в моєму житті. Але хочу заспокоїти мешканців республіки – я живий і здоровий. І будь-які спроби спекулювати на моєму здоров’ї — це підступи наших пособників з українського боку».

Плотницький звинувачує у замаху український уряд і спецслужби США.

Раніше повідомлялося, що після замаху Плотницький перебуває у важкому стані. Пізніше з’явилася інформація, що у нього мінно-осколкові поранення, в тому числі печінки і селезінки.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+