Слухати

Суд ЄС розглядає позов німців, що вважають Україну винною в катастрофі MH17

06 серпня 2016 - 18:07
Четверо німців вважають Україну винною в катастрофі MH17 і подали до суду
Суд ЄС розглядає позов німців, що вважають Україну винною в катастрофі MH17 / Новини на Громадському радіо

Європейський суд з прав людини почав розгляд скарги проти України чотирьох родичів загиблих у катастрофі малайзійського авіалайнера MH17, збитого в небі над Донбасом влітку 2014 року. Про це повідомляється на сайті суду.

Заявники звинувачують українську владу в недостатніх заходах щодо захисту життя їхніх родичів, так як не закрили повітряний простір над зоною збройного конфлікту в Україні (документ, сторінка 17).

У справі вказується, що всі заявники «проти України» — громадяни Німеччини — Олена Іопія, яка втратила у катастрофі дочку, Тім Лаушет — у нього загинула мати, Кріс і Денізе Кенке судяться через смерть батька.

Коментар заступника міністра юстиції Сергія Петухова.

bezymyannyy.png

Опис //
Опис

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+