Слухати

Військовий прокурор Матіос восени збирається у відставку

06 серпня 2016 - 16:37
Головний військовий прокурор Анатолій Матіос, напевно, піде у відставку цієї осені
Військовий прокурор Матіос восени збирається у відставку  / Новини на Громадському радіо

Про це він повідомив у великому інтерв’ю виданню «Букви». 

«Наразі, думаю, що найбільш дієвим інструментом виконання усіх взятих на себе викликів з боку Генерального прокурора є військова прокуратура. Ми встигнемо до 1 вересня, коли відбудеться 100 днів. Після того я, напевно, зі спокійною душею піду. Зроблене і створене є на кого залишити. Піду вчитися іншого життя», — заявив він. 

2016-08-05-fill-700x467.jpg

Анатолій Матіос // Букви
Анатолій Матіос
Букви

«Ми дуже важко працюємо. Толерантно, у межах закону, долаючи страшенну проблематику закулісся українських реалій. Оскільки Україна — велике село, тут усі все знають, усі комусь кум-сват-брат або політичний соратник, то нам доводиться нівелювати всі загрози, що є невидимими і невідомими суспільству. Чи є спокуси? Є. Поки тримаємося. Луценко своїм знанням розклАдів української політики і рішучістю нам сильно допомагає», — додав військовий прокурор.

Раніше Анатолій Матіос був у ефірі «Громадського радіо» та розповідав про роззброєння парамілітарних угрупувань.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+