Слухати

Якого розміру планети, зірки і всесвіт — неймовірне відео

06 серпня 2016 - 14:17
Відео розширює наше уявлення про світ, у якому ми живемо і піднімає питання існування мультивсесвіту
Якого розміру планети, зірки і всесвіт — неймовірне відео / Новини на Громадському радіо

Автор популярного відео семирічної давності, на якому порівнюються розміри зірок і планет, днями виклав на YouTube оновлену версію ролика, пише The Next Web. Попередня версія на даний момент набрала близько 14 мільйонів переглядів на YouTube, але факти, представлені в ньому, вже встигли застаріти.

Ролик відкривається Місяцем (діаметр — 3 500 км) і закінчується зображенням Мультивсесвіту — гіпотетичною безліччю всіх можливих всесвітів, включаючи нашу.

Також у відео показана найбільша відома кам’яниста планета Kepler-10c (діаметром 31 000 км), найменша з відомих зірок — червоний карлик 2MASS J0523-1403 (125 000 км), одна з найбільших планет HD 100 546b діаметром 900 000 км, а також найбільша відома зірка UY Щита, супергігант діаметром 2,4 мільярда кілометрів (1 708 радіусів Сонця).

Відео семирічної давності:

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+